Naša ponuka

V našej dielni sa venujeme výrobe damaškovej ocele, ktorú využívame na zákazkovú výrobu nožov. Metóda výroby tejto ocele je viac než tisíc rokov stará a spočíva vo zváraní v ohni minimálne dvoch rôznych druhov ocele. Pri jej výrobe dbáme na vysokú kvalitu materiálu. Používame certifikované ocele Bohler. Na výrobu nožov využívame prakticky všetky dostupné materiály určené na výrobu rúčok, napr. parohovina, rohovina, stabilizované drevo a rôzne cudzokrajné dreviny. Samozrejme, pracujeme aj s materiálmi, ktoré sú typické pre Slovensko. Všetko však závisí od vášho želania. Všetky materiály použité pri výrobe sú s certifikátom pôvodu.

Venujeme sa však rovnako aj tradičnej kováčine, resp. umeleckému kováčstvu a radi pre Vás vyrobíme všetko, na čo si len spomeniete. Kované šperky, dekoračné predmety do interiéru ako svietniky, stojany na víno alebo aj exteriérové zábradlia a mreže.

Všetky naše výrobky produkujeme na základe vlastných jedinečných návrhov. Pokiaľ sa jedná o zákazkovú výrobu, je pre nás prvoradá spokojnosť zákazníka. Nakoľko je každý výrobok jedinečný, cena výrobku závisí od času potrebného na jeho zhotovenie.

Ako objednať:

Objednávky prijímame mailom na info@perunis.eu alebo na telefónnom čísle +421 949 274 545 (prosím volajte po 15:00). Po upresnení detailov ohľadom materiálu, rozmerov a ďalších detailov vám zašleme cenovú ponuku a termín vyhotovenia tovaru.

damaskovy noz

Kontaktujte nás

Družstevná 133, 049 32 Štítnik

tel.: 0911 298 282 e-mail:info@perunis.eu